CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro
CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro CarStab - samochodowy bezprzewodowy stabilizator pod GoPro

CarStab - Bezprzewodowy stabilizator samochodowy pod GoPro

Kompatybilność: GoPro HERO 3, HERO 3+ oraz HERO 4 Silver lub Black i inne o podbnych wymiarach i wadze

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

3 999,00 zł

CarStab - bezprzewodowy stabilizator samochodowy pod GoPro

3540.jpgPolecamy niesamowity stabilizator samochodowy dla kamer GoPro, pozwala na bezpieczne uchwycenie niesamowitych ujęć z samochodu. Poprzez bardzo mocne przyssawki może zostać zamontowany w prawie każdym elemencie samochodu (dach, szyby, maska, klapa bagażnika, itd.). Do zestawu dołączyliśmy Aparaturę do sterowanie stabilizatorem. Ten profesjonalny sprzęt jest bardzo łatwy i bezpieczny do montażu.

Podgląd z kamerki na wiekszą odległość

5" Monitor i Nadajnik 250mW do bezprzewodowej transmisji obrazu. Przekaz nawet do kilometra na otwartej przestrzeni.

monitor z nagrywarka flysight5" bezprzewodowy Monitor FPV 5.8GHz

Monitor oferuje rozdzielczość 800x480, posiada wbudowana bateria o pojemności 3200mAh, obsługuje sygnał bezprzewodowy z 8 kanałów w paśmie F o częstotliwości 5.8 Ghz. Składana antena zewnętrzna zapewnia najlepszy odbiór sygnału bezprzewodowego.

Obsługuje karty pamięci do 32GB, wspiera przewodowe jak i bezprzewodowe aparaty, umożliwia włączanie nagrywania przy wykryciu ruchu, wykonywanie zdjęć jak i nagrywanie ciągłe oraz oszczędzanie energii. 

2732.jpgNadajnik AV 5.8GHz 250mW FatShark

Najpopularniejszy nadajnik w świecie FPV. Moc 250mW zapewnia przekaz danych na duże odległości. Dostarczany w zestawie z anteną 5.8GHz. Pracuje w częstotliwościach 5740, 5760, 5780, 5800, 5820, 5840, 5860 MHz. Brak jakichkolwiek zakłóceń pochodzących z aparatur pracujących na częstotliwości 2.4GHz. 

Nowa 3 wersja nadajnika przeznaczona jest dla rosnącej liczby systemów zasilania wyższego napięcia, co pozwala łączyć się z pakietem 4cell Lipoly bezpośrednio, bez konieczności stosowania dedykowanego 12V BEC. 


3553.jpgRadioLink T6EHP-E:

Radiolink T6EHP-E to uniwersalne, doskonałe dla początkujących i średniozaawansowanych modelarzy radio do obsługi zdalnie sterowanych modeli helikopterów.

Prezentowana aparatura jest łatwa do programowania, intuicyjna w obsłudze i stosunkowo bogato wyposażona. Transmisja danych w częstotliwości 2,GHz i modulacji FHSS dodatkowo zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i brak jakichkolwiek zakłóceń podczas pracy.
Aparatura T6EHP-E posiada kilka bardzo przydatnych i wygodnych w pracy funkcji, między innymi alarm niskiego napięcia oraz wysoki współczynnik tłumienia sąsiednich kanałów. Nadajnik wykryje czy bieżący kanał jest zajęty, jeśli tak, samoczynnie wyszuka wolny kanał, a odbiornik wyszuka i dopasuje sygnał nadajnika, który ma ten sam kod identyfikacyjny. Dzięki technologii FHSS, zasięg kontroli może osiągnąć do 400 metrów na ziemi i 800 metrów w powietrzu. Dodatkowo nadajnik wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który zdecydowanie ułatwia nawigację w menu programowym. 
Wszystko to, w parze z dobrej jakości wykonaniem, podwyższającym wartość zestawu 7-kanałowym odbiornikiem.


Zestaw zawiera:

CarStab
Bateria LiPo 3S 2200mAh 11.1V
Nadajnik Radiowy RadioLink T6EHP-E
Nadajnik 250mW
Monitor 5"

PowiązaneProdukty