Zestaw Termowizyjny S900 + WIRIS 640-45 stopni
Zestaw Termowizyjny S900 + WIRIS 640-45 stopni
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij
Zestaw Termowizyjny S900 + WIRIS 640-45 stopni Zestaw Termowizyjny S900 + WIRIS 640-45 stopni Zestaw Termowizyjny S900 + WIRIS 640-45 stopni

Zestaw Termo S900 + WIRIS 640 13mm

Uwaga! Konfiguracja i złożenie wliczona w cenę zestawu.

przy zakupie drona

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

81 399,00 zł

zamiast 81 443,00 zł

Zestaw Termo S900 + WIRIS 640 13mm


Przedstawiamy profesjonalny zestaw termowizyjny z zaawansowanym Hexacopterem DJI S900 i kamerą termowizyjną Wiris 640 dla mniej wymagających operatorów.
Skonfigurowany i gotowy do lotu.


Hexacopter S900

Został zaprojektowany z myślą o profesjonalnej fotografii i kinematografii powietrznej. 

Jest przyjazny dla użytkownika, bezpieczny, stabilizowany i prosty w kontroli, a jego spójna konstrukcja czyni jego złożenia i konfigurację bezproblemową i szybką. Składane podwozie, amortyzatory antywibracyjne, niski stopień nachylenia ramienia oraz zminiaturyzowany uchwyt gimbala pozwala na niczym nie zakłócony obraz w 360° . Zintegrowany hub zasilający z opatentowanymi złączami coaxial, wbudowane ESC o dużej prędkości oraz silniki w niezwykle wydajnymi śmigłami zapewniają dynamiczną stabilność oraz maksymalną wydajność mocy. Połączony z profesjonalnym modułem autopilota DJI, S1000 potrafi utrzymywać się w powietrzu i wykonywać dynamiczny lot niezawodnie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii i kinematografii.


Kontroler stabilizujący A2

Kompletny system kontroli lotu przeznaczony dla wielu typów multikopterów, do zastosowań reklamowych jak i przemysłowych. Rozpoczyna nową erę niespotykanej dotąd precyzji pozycjonowania oraz perfekcyjnej kontroli w trudnych warunkach.

Antena o wysokiej wydajności, przeciwzakłóceniowy projekt ramy drona, precyzyjne pozycjonowanie oraz błyskawiczne przetwarzanie danych to przełomowe technologie zastosowane w kontrolerze A2.Te cechy, tworzące spójny system, czynią pozycjonowanie przy pomocy modułu GPS Pro niemalże idealnym; wraz z wyższą dokładnością, większym zasięgiem pomiarowym oraz z unikalną konstrukcją amortyzatorów i algorytmem kalibrującym moduł IMU jest w stanie dostarczać rzetelne dane nawet przy wysokim stopniu wibracji i nagłych zwrotach. Wbudowany odbiornik bezpośrednio wspiera popularne nadajniki, a także wspiera szeroką gamę zewnętrznych odbiorników. Wyposażony w mnogość wyjść i oferujący szeroką konfigurację czyni go zdolnym do kompleksowej kontroli całego systemu latającego; nowa, podwójna konstrukcja CAN-Bus ogromnie usprawniła zdolność przetwarzania danych, a co za tym idzie stabilność całego systemu.

Oparty na rozwiązaniach technologicznych oraz filozofii konstrukcyjnej profesjonalnych kontrolerów serii Ace, A2 oferuje całkiem nowe wrażenia z lotu. A2 został zbudowany z wysokiej jakości komponentów precyzyjnie skalibrowanych w celu kompensacji temperatury we wszystkich żyroskopach i czujnikach, wyposażony w renomowany algorytm lotu, a całość została zabezpieczona metalową obudową.


Kamera termowizyjna WIRIS 640

Workswell WIRIS to unikalne rozwiązanie w dziedzinie termowizji na dronie. System składa się z kamery termowizyjnej, kamery cyfrowej oraz jednostki sterującej. Całość została zintegrowana w niewielkiej obudowie.

WIRIS to kompletny system rewolucjonizujący termografię „powietrzną”. Kontrola systemu, możliwości pomiarowe oraz prostota obsługi dorównały systemom naziemnym obsługiwanym z ręki. Jedyna różnica, a zarazem zaleta, to możliwość pomiaru miejsc odległych o setki metrów, nieraz niemożliwych do sprawdzenia metodami tradycyjnymi.

Tym co wyróżnia Workswell WIRIS jako pierwszy system termowizyjny na dronie jest możliwość pełnej kontroli pracy systemu z poziomu kontrolera znajdującego się w rękach operatora, w czasie rzeczywistym, podczas lotu. WIRIS daje możliwość bezprzewodowego poglądu oraz zapisu danych radiometrycznych, zarówno zdjęć jak i video, które w późniejszym czasie mogą być analizowane stacjonarnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. 


Gimbal 3-osiowy DYS Summer AIR

z wbudowanym 32-bitowym kontrolerem Alex-Mos. Stabilizator kompatybilny z Panasonic GH4, Sony A7S oraz innymi aparatami o podobnych wymiarach i wadze.


Dwie baterie LiPo 6S 16000mAh 15C TATTU do platformy latającej


Zaawansowana ładowarka procesorowa iCharger 308DUO 1300W 2x30A LiPo 8s 

Posiadająca wbudowany balancer 2-8s dla Li-xx. Możliwość ładowania oraz rozładowywania. Przejrzysty wyswietlacz alfanumeryczny. Stosunkowo niewielkie wymiary sprawiaja ze ładowarka ta jest poręczna i wygodna w użyciu. Ładowarka posiada dwa niezależne kanały, umożliwiające ładowanie dwóch pakietów jednocześnie.


Zasilacz impulsowy eFUEL 15-30V 50A.

Dzięki napięciu wejściowemu od 100 do 230V nie potrzebujemy stosowania przetwornic napięcia. Zastosowane 2 porty USB o dużym prądzie łądowania, pozwolą szybko i sprawnie naładować telefon, odtwarzacz mp3, aparat fotograficzny itp.
Zasilacz wyposażony jest w najpopularniejsze konektory połaczeniowe w ładowarkach, czyli GOLD (banan) o średnicy 4mm, pozwalająca sprostać wysokim prądom podczas użytkowania. Zastosowany układ aktywnego PFC (Power Factor Correction), pozwalający na większą częstotliwość zasilania. Aktywne PFC, korzysta z układu poprawiającego współczynnik mocy, jest w stanie uzyskać sprawnośc nawet do 95% (sprawność teoretycza). Układ również wygasza zakłócenia harmoniczne, poprawia napięcie wejściowe z sieci (AC) i jest w stanie pracować w szerokim zakresie napięcia wejściowego. Dzięki kilku wyjściom prądowym, zasilacz pozwala na podłączenie kilku ładowarek niezależnie.


DJI LIGHTBRIDGE 2

Cyfrowa platforma do przesyłania video, która przełamuje ograniczenia techniczne, pozwala na bardzo dalekie podróże naszą platformą latająca z podglądem na żywo w w rozdzielczości FULL HD 2.4GHz. Z nowym potężnym enkoderem i zaawansowanymi algorytmami, całkowity czas oczekiwania został zredukowany do 50ms.

Lightbridge 2 bezprzewodowo wysyła podgląd z kamery nawet do 2 kilometrów. Wszystko to, aby upewnić się że użytkownik będzie w stanie odkrywać odległe lokalizacje. Aparatura posiada wbudowane porty do pracy w trybie Master Slave, pozwala to na podłączenie 3 dodatkowych urządzeń, a także wbudowane złącze Mini HDMI kompatybilne z monitorami, telewizorami, smartfonami, tabletami lub komputerami. Istnieje również możliwość podłączenie dwóch urządzeń na raz przy pomocy dodatkowego portu. Lightbidge 2 może przesyłać obraz z 2 kamer jednocześnie: głównej dla operatora do wykonywania zdjęć i filmów oraz dodatkowej dla pilota z telemetrią.


iPad MINI 2 z WiFi 16GB

Posiada wyświetlacz Retina z ponad 3,1 miliona pikseli - co oznacza o milion więcej niż w przypadku telewizora HD.
Potężny, energooszczędny procesor A7 z architekturą 64-bitową sprawia, że iPad mini reaguje niezwykle szybko i płynnie. A zarazem zapewnia nawet 10-godzinny czas pracy baterii.
iOS 8 to jeden z najbardziej zaawansowanych jak dotąd mobilnych systemów operacyjnych.


Zawartość zestawu:

Hexacopter DJI S900

System kontroli lotu A2

Kamera termowizyjna WIRIS 640 z obiektywem 45 stopni

3 osiowy gimbal DYS Summer AIR

2x Pakiet LiPo 6S 16000mAh TATTU

Ładowarka iCharger 308DUO 1300W

Zasilacz eFuel 15-30V 50A 1200W

Lightbridge 2 - 2,4GHz FPV z telemetrią

iPad mini 2 z Wi-Fi 16GB (Srebrny)

Uwaga! Konfiguracja i złożenie wliczona w cenę zestawu.

termodiagnostyka wiris

Termodiagnostyka w inżynierii elektrycznej

Do Pobrania (1.56M)

Zawartość pakietu

DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: S800, S900, S1000 i inne, iOSD Mini i MARK II, Lightbridge, Lightbridge 2, Zenmuse Z15, DataLink 2.4GHz, Futaba, RadioLink
3 499,00 zł
WYSYŁKA DO 5 DNI

2 x

Lipo 6S 16 000 15/30C TATTU są to wysokiej jakości akumulatory, przeznaczone do uniwersalnych zastosowań.
1 175,00 zł
WYSYŁKA DO 5 DNI

1 x

Kompatybilność: z kontrolerami lotu DJI A2 lub Wookong-M, z gimbalami DJI Z15 pod Panasonic GH4, Sony NEX-7, Sony A7 lub BMPCC
5 499,00 zł
WYSYŁKA DO 5 DNI

1 x

16GB z Cellular 1799,00 zł    32GB z WiFi 1499,00 zł        32GB z Cellular 1999,00 zł   
1 299,00 zł
WYSYŁKA DO 14 DNI

1 x

Kompatybilność: Panasonic GH3/4, Sony A7S i inne o wadze do 2kg
3 999,00 zł

PowiązaneProdukty