Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów
Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij
Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów Zestaw Termowizyjny S1000 + WIRIS 640 dla dwóch operatorów

Zestaw Termo S1000 + WIRIS 640 13mm dla dwóch operatorów

Uwaga! Konfiguracja i złożenie wliczona w cenę zestawu.

przy zakupie drona

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

90 299,00 zł

Zestaw Termo S1000 + WIRIS 640 13mm dla dwóch operatorów


Przedstawiamy profesjonalny zestaw termowizyjny z zaawansowanym Octocopterem DJI S1000 i kamerą termowizyjną Wiris 640 dla najbardziej wymagających operatorów.
Skonfigurowany i gotowy do lotu.

Octocopter S1000

Został zaprojektowany z myślą o profesjonalnej fotografii i kinematografii powietrznej. 

Jest przyjazny dla użytkownika, bezpieczny, stabilizowany i prosty w kontroli, a jego spójna konstrukcja czyni jego złożenia i konfigurację bezproblemową i szybką. Składane podwozie, amortyzatory antywibracyjne, niski stopień nachylenia ramienia oraz zminiaturyzowany uchwyt gimbala pozwala na niczym nie zakłócony obraz w 360° . Zintegrowany hub zasilający z opatentowanymi złączami coaxial, wbudowane ESC o dużej prędkości oraz silniki w niezwykle wydajnymi śmigłami zapewniają dynamiczną stabilność oraz maksymalną wydajność mocy. Połączony z profesjonalnym modułem autopilota DJI, S1000 potrafi utrzymywać się w powietrzu i wykonywać dynamiczny lot niezawodnie, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla fotografii i kinematografii.


Kontroler stabilizujący A2

Kompletny system kontroli lotu przeznaczony dla wielu typów multikopterów, do zastosowań reklamowych jak i przemysłowych. Rozpoczyna nową erę niespotykanej dotąd precyzji pozycjonowania oraz perfekcyjnej kontroli w trudnych warunkach.

Antena o wysokiej wydajności, przeciwzakłóceniowy projekt ramy drona, precyzyjne pozycjonowanie oraz błyskawiczne przetwarzanie danych to przełomowe technologie zastosowane w kontrolerze A2.Te cechy, tworzące spójny system, czynią pozycjonowanie przy pomocy modułu GPS Pro niemalże idealnym; wraz z wyższą dokładnością, większym zasięgiem pomiarowym oraz z unikalną konstrukcją amortyzatorów i algorytmem kalibrującym moduł IMU jest w stanie dostarczać rzetelne dane nawet przy wysokim stopniu wibracji i nagłych zwrotach. Wbudowany odbiornik bezpośrednio wspiera popularne nadajniki, a także wspiera szeroką gamę zewnętrznych odbiorników. Wyposażony w mnogość wyjść i oferujący szeroką konfigurację czyni go zdolnym do kompleksowej kontroli całego systemu latającego; nowa, podwójna konstrukcja CAN-Bus ogromnie usprawniła zdolność przetwarzania danych, a co za tym idzie stabilność całego systemu.

Oparty na rozwiązaniach technologicznych oraz filozofii konstrukcyjnej profesjonalnych kontrolerów serii Ace, A2 oferuje całkiem nowe wrażenia z lotu. A2 został zbudowany z wysokiej jakości komponentów precyzyjnie skalibrowanych w celu kompensacji temperatury we wszystkich żyroskopach i czujnikach, wyposażony w renomowany algorytm lotu, a całość została zabezpieczona metalową obudową.


Kamera termowizyjna WIRIS 640

Workswell WIRIS to unikalne rozwiązanie w dziedzinie termowizji na dronie. System składa się z kamery termowizyjnej, kamery cyfrowej oraz jednostki sterującej. Całość została zintegrowana w niewielkiej obudowie.

WIRIS to kompletny system rewolucjonizujący termografię „powietrzną”. Kontrola systemu, możliwości pomiarowe oraz prostota obsługi dorównały systemom naziemnym obsługiwanym z ręki. Jedyna różnica, a zarazem zaleta, to możliwość pomiaru miejsc odległych o setki metrów, nieraz niemożliwych do sprawdzenia metodami tradycyjnymi.

Tym co wyróżnia Workswell WIRIS jako pierwszy system termowizyjny na dronie jest możliwość pełnej kontroli pracy systemu z poziomu kontrolera znajdującego się w rękach operatora, w czasie rzeczywistym, podczas lotu. WIRIS daje możliwość bezprzewodowego poglądu oraz zapisu danych radiometrycznych, zarówno zdjęć jak i video, które w późniejszym czasie mogą być analizowane stacjonarnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania. 


Gimbal 3-osiowy DYS Summer AIR

z wbudowanym 32-bitowym kontrolerem Alex-Mos. Stabilizator kompatybilny z Panasonic GH4, Sony A7S oraz innymi aparatami o podobnych wymiarach i wadze.


Dwie baterie LiPo 6S 22000mAh 25C TATTU do platformy latającej

Jedna bateria LiPo 3S 2200mAh do monitora FPV LED 10.1" (bez odbiornika) zawartego w zestawie oferującego rozdzielczość 1024x600 (do 1920x1440), wybór formatu obrazu 16:9 lub 4:3, posiadającego kontrast aż 500:1 i jasność 450cd/m2.


Zaawansowana ładowarka procesorowa iCharger 308DUO 1300W 2x30A LiPo 8s 

Posiadająca wbudowany balancer 2-8s dla Li-xx. Możliwość ładowania oraz rozładowywania. Przejrzysty wyswietlacz alfanumeryczny. Stosunkowo niewielkie wymiary sprawiaja ze ładowarka ta jest poręczna i wygodna w użyciu. Ładowarka posiada dwa niezależne kanały, umożliwiające ładowanie dwóch pakietów jednocześnie.


Zasilacz impulsowy eFUEL 15-30V 50A.

Dzięki napięciu wejściowemu od 100 do 230V nie potrzebujemy stosowania przetwornic napięcia. Zastosowane 2 porty USB o dużym prądzie łądowania, pozwolą szybko i sprawnie naładować telefon, odtwarzacz mp3, aparat fotograficzny itp.
Zasilacz wyposażony jest w najpopularniejsze konektory połaczeniowe w ładowarkach, czyli GOLD (banan) o średnicy 4mm, pozwalająca sprostać wysokim prądom podczas użytkowania. Zastosowany układ aktywnego PFC (Power Factor Correction), pozwalający na większą częstotliwość zasilania. Aktywne PFC, korzysta z układu poprawiającego współczynnik mocy, jest w stanie uzyskać sprawnośc nawet do 95% (sprawność teoretycza). Układ również wygasza zakłócenia harmoniczne, poprawia napięcie wejściowe z sieci (AC) i jest w stanie pracować w szerokim zakresie napięcia wejściowego. Dzięki kilku wyjściom prądowym, zasilacz pozwala na podłączenie kilku ładowarek niezależnie.


Nadajnik Radiowy DJI Phantom 2 Vision+ - 5,8GHz

Zmodernizowana aparatuta 5.8GHz 7 kanałowa wyposażona w nowe funkcje: pokrętło regulacji Gimbala, wbudowaną bateria LiPo o pojemności 2000mAh oraz wskźnik LED poziomu baterii.


DJI LIGHTBRIDGE 2
Cyfrowa platforma do przesyłania video, która przełamuje ograniczenia techniczne, pozwala na bardzo dalekie podróże naszą platformą latająca z podglądem na żywo w w rozdzielczości FULL HD 2.4GHz. Z nowym potężnym enkoderem i zaawansowanymi algorytmami, całkowity czas oczekiwania został zredukowany do 50ms.

Lightbridge 2 bezprzewodowo wysyła podgląd z kamery nawet do 2 kilometrów. Wszystko to, aby upewnić się że użytkownik będzie w stanie odkrywać odległe lokalizacje. Aparatura posiada wbudowane porty do pracy w trybie Master Slave, pozwala to na podłączenie 3 dodatkowych urządzeń, a także wbudowane złącze Mini HDMI kompatybilne z monitorami, telewizorami, smartfonami, tabletami lub komputerami. Istnieje również możliwość podłączenie dwóch urządzeń na raz przy pomocy dodatkowego portu. Lightbidge 2 może przesyłać obraz z 2 kamer jednocześnie: głównej dla operatora do wykonywania zdjęć i filmów oraz dodatkowej dla pilota z telemetrią.


iPad MINI 2 z WiFi 16GB

Posiada wyświetlacz Retina z ponad 3,1 miliona pikseli - co oznacza o milion więcej niż w przypadku telewizora HD.
Potężny, energooszczędny procesor A7 z architekturą 64-bitową sprawia, że iPad mini reaguje niezwykle szybko i płynnie. A zarazem zapewnia nawet 10-godzinny czas pracy baterii.
iOS 8 to jeden z najbardziej zaawansowanych jak dotąd mobilnych systemów operacyjnych.


Zawartość zestawu:

Octocopter DJI S1000

System kontroli lotu A2

Kamera termowizyjna WIRIS 640 z

Obiektyw termowizyjny 45 stopni 13mm

3 osiowy gimbal DYS Summer AIR

2x Pakiet LiPo 6S 22000mAh TATTU

Pakiet LiPo 3S 2200mAh

Monitor FPV LED 10.1" (bez odbiornika)

Ładowarka iCharger 308DUO 1300W

Zasilacz eFuel 15-30V 50A 1200W

Nadajnik Radiowy v2 DJI Phantom 2 Vision+ - 5,8GHz

Lightbridge 2 - 2,4GHz FPV z telemetrią

iPad mini 2 z Wi-Fi 16GB (Srebrny)

Odbiornik Phantom 2 Vision

Ultracienki kabel HDMI - mini HDMI

Statyw do monitora FPV

Adapter D-BUS

Uwaga! Konfiguracja i złożenie wliczona w cenę zestawu.

Silniki3 miesiące
IMU12 miesięcy
Ramabrak gwarancji
ESC12 miesięcy
Kontroler lotu12 miesięcy
GPS6 miesięcy
Śmigłabrak gwarancji

quick_start

Szybki start - Workswell WIRIS (PL)

Pobierz (886.98k)

Inspekcja budynków

Diagnostyka termograficzna budynków

Pobierz (1.32M)

inżynieria elektryczna

Termodiagnostyka w inżynierii elektrycznej

Pobierz (1.58M)

elektrownie fotowoltaiczne

Termo diagnoza elektrowni fotowoltaicznych

Pobierz (1.82M)

bezpieczeństwo

Zapewnianie bezpieczeństwa za pomocą termowizji

Pobierz (1.86M)

rurociagi

Inspekcja termowizyjna rurociągów

Pobierz (1.97M)

Zawartość pakietu

WYSYŁKA DO 24H

1 x

Kompatybilność: z kontrolerami lotu DJI A2 lub Wookong-M, z gimbalami DJI Z15 pod Panasonic GH4, Sony NEX-7, Sony A7, BMPCC lub Canon 5D MK II/III. 
10 999,00 zł
WYSYŁKA DO 24H

1 x

Kompatybilność: S800, S900, S1000 i inne, iOSD Mini i MARK II, Lightbridge, Lightbridge 2, Zenmuse Z15, DataLink 2.4GHz, Futaba, RadioLink
3 499,00 zł
Dostawa do 24H

1 x

Kompatybilność: Phantom 1 i FC40
110,00 zł
WYSYŁKA DO 24H
WYSYŁKA DO 24H
WYSYŁKA DO 24H
WYSYŁKA DO 24H

1 x

32GB z Cellular 1899,00 zł   
1 399,00 zł
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 x

Kompatybilność: Panasonic GH3/4, Sony A7S i inne o wadze do 2kg
3 999,00 zł
WYSYŁKA DO 24H

1 x

89,00 zł
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

PowiązaneProdukty