Zestaw Phantom 2 v2 H4-3D FPV 7" iOSD 600mW - Gotowy do lot
Zestaw Phantom 2 v2 H4-3D FPV 7" iOSD 600mW - Gotowy do lot
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij

Zestaw Phantom 2 v2 H4-3D FPV 7" iOSD 600mW - Gotowy do lotu

Kompatybilność: GoPro HERO 4 Black lub Siver, Konfiguracja do 2 dni

przy zakupie drona

Kompatybilność: GoPro HERO 4 Black lub HERO 4 Silver

-->

Na magazynie: 1

5 299,00 zł

zamiast 5 693,01 zł

Zestaw Phantom 2 v2 H4-3D FPV 7" iOSD 600mW - Gotowy do lotu

Mamy zaszczyt zaprezentować zestaw zbudowany na bazie Phantoma 2 v2 wraz z 3-osiowym gimbalem H4-3D do Twojej kamerki GoPro HERO 4.

Sercem zestawu jest najpopularniejszy quadrocopter na świecie - Phantom 2 v2.

Inteligentna bateria Phantoma posiada zabezpieczenia przed przeładowaniem oraz rozładowaniem jak i wskaźnik poziomu baterii. Dzięki specjalnej kieszeni wymiana baterii w terenie zajmuje kilka sekund, co oznacza, że nie przegapisz cennych ujęć. Również montaż śmigieł nie sprawia żadnych problemów dzięki jednolitej konstrukcji. Wystarczy nałożyć i zakręcić. Silniki%20PH2%20V2.jpgWyposażono go również w nowe mocniejsze silniczki 2312/960KV, śmigła 9450 oraz regulatory ESC. Sterowanie drona odbywa się poprzez zmodernizowaną aparaturę o zasięgu aż 1 KM. Wyposażona została w nowe funkcję tj.: nowe pokrętło Gimbala, Port Trener, wbudowany akumulator LiPo 2000mAh, wskaźnik LED poziomu baterii. Oprogramowanie Phantoma oferuje mnogość funkcji. Potrafi on m.in. powrócić do punktu startowego jednym ruchem palca na aparaturze, rozpoznać strefy zakazane wokół lotnisk odpowiednio na nie reagując, a funkcja inteligentnej kontroli kierunku ustawi Phantoma zawsze tak jak tego potrzebujesz.

Phantom%202%20v2%20NDJ6.jpg


Ważąc zaledwie 1kg z łatwością uniesie kamerkę GoPro HERO 4 zainstalowaną na gimbalu H4-3D, który również jest częścią zestawu. Sam gimbal oferuje niespotykaną dotąd precyzję amortyzacji drgań w powietrzu dla GoPro. Stabilizacja w 3 osiach zapewnia niczym nie zakłócony obraz nawet przy wzmożonym wietrze czy gwałtownych zwrotach.


1972.jpgTo nie koniec. W skład zestawu wchodzi również wysokiej jakości przekaz obrazu rozwiązany poprzez zastosowanie nadajnika o mocy aż 600mW, najlepszych anten w świecie FPV jakimi są dookólne anteny Fatshark/ImmersionRC oraz wysokiej klasy monitora 7" BlackPearl.

 

 

anteny_imm_fatsh.jpg


Nadajnik 600mW oraz Anteny dookólne produkcji połączonych sił FatSharka i ImmersionRC to niezwykle stabilny przekaz obrazu nawet do 1 KM.
Z kolei monitor BlackPearl to bestseller na rynku. 7" monitor LCD z 2 wbudowanymi odbiornikami i funkcją Diversity zawsze odbierze najlepszej jakości obraz w danym momencie. Do tego rozdzielczość aż 1024x600 i osłona przeciwsłoneczna sprawiają, że korzystanie z tego monitora to czysta przyjemność, a wbudowana bateria wystarczy aż na godzinę pracy.

2855.jpg


Dołączyliśmy jeszcze aluminiowy uchwyt do montażu Monitora na aparaturze.


Równie ważna jest telemetria. Dlatego dodaliśmy niezwykle lekki, a jednocześnie potężny moduł iOSD Mini. Dzięki niemu na monitorze FPV widzimy niezbędne informacje przekazywane w czasie rzeczywistym. Między innymi stan baterii, aktualny tryb lotu, prędkość, wysokość, odległość i wiele innych.

  


W paczce znajduje się również ładowarka do baterii jak i zapasowy komplet śmigieł. 


Taki zestaw z pewnością sprosta wymaganiom początkujących w sferze fotografii powietrznej w cenie nieporównywalnie niższej od platform profesjonalnych.


Zestaw Zawiera:

Kwadrokopter DJI Phantom 2
3-osiowy Gimbal H4-3D
Inteligentną baterie LiPo
Ładowarkę DJI
Monitor 7" BlackPearl
Nadajnik 600mW
Anteny dookólne Fatshark/ImmersionRC
Telemetria iOSD mini
Zapasowe śmigła
Nowa Aparatura DJI 2.4GHz
Mocowanie Monitora FPV 
2szt. Amortyzatorów piankowych do podwozia

Instrukcja obsługi Phantom2 <-link


Gwarancja:

Rama - brak gwarancji
Kontroler lotu - 12 miesięcy
Bateria - 3 miesiące
Aparatura - 12 miesięcy
Silniki - 3 miesiące
Regulatory ESC - 12 miesięcy
Śmigła - brak gwarancji
Gimbal Zenmuse H4-3D - 12 miesięcy

Zawartość pakietu

DOSTĘPNY

1 x

249,00 zł
DOSTĘPNY

2 x

Uwaga - paczka zawiera 1 sztukę amortyzatora. 
4,50 zł
DOSTĘPNY
DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: GoPro HERO 4 Black lub HERO 4 Silver
1 599,00 zł

PowiązaneProdukty