Zestaw A2 + iOSD MARK II
Zestaw A2 + iOSD MARK II
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Zestaw A2 + iOSD MARK II Zestaw A2 + iOSD MARK II Zestaw A2 + iOSD MARK II Zestaw A2 + iOSD MARK II Zestaw A2 + iOSD MARK II

Zestaw A2 + iOSD MARK II + DataLink 2,4GHz

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

3 999,00 zł

zestaw - Kompletny system kontroli A2 + iOSD MARK II + Datalink

A2%20KOMPLET.gifA2 Jest to najbardziej zaawansowany kontroler stabilizujący, zapewniający łatwość pilotażu, niezawodność oraz stabilność w każdej sytuacji.

A2 obsługuje 9 typowych schematów pracy silników: Kwadrokptery (+4, X4), Heksakoptery (+6, X6, Y6, revY6), Oktokoptery (+8, X8, V8).

Funkcje:

IOC - Zazwyczaj kierunek "do przodu" jest taki sam jak kierunek, na który wskazuje nos multikoptera. Dzięki inteligentnej kontroli kierunku, multikopter może zmierzać w dowolnym kierunku niezależnie od kierunku wskazywanego jego przez nos.

A2 posiada funkcję punktów trasy (POI). Kiedy sygnał GPS jest wystarczająco mocny użytkownik może zapisać aktualną pozycję multikoptera jako punkt trasy przez odpowiedni przycisk na nadajniku. Multirotor jest w stanie wykonywać lot po okręgu wokół punktu trasy z wymierzonym w niego nosem w odległości od 5 do 500 metrów kiedy polecenie roll zostało wydane. Jest to łatwa w konfiguracji i obsłudze funkcja świetnie sprawdzająca się w przypadku zdjęć ustalonego miejsca. 

Po włączeniu funkcji inteligentnego podwozia w oprogramowaniu kontrolera domyślną pozycją podwozia multikoptera znajdującego się na ziemi jest pozycja obniżona. Natomiast w razie niebezpieczeństwa, awarii silnika czy automatycznego lądowania w celu ochrony multikoptera i gimbala można ustawić obniżenie bądź złożenie podwozia jednym przyciskiem kiedy wysokość multikoptera wynosi ponad 5m.  

Jeśli połączenie między multikopterem a kontrolerem zostanie utracone podczas lotu zostanie uruchomione zabezpieczenie przed awarią, które sprawi, że multikopter powróci do bazy i automatycznie wyląduje jeśli sygnał będzie wystarczająco silny.


WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ


df

IOSD MARK II umożliwia wyświetlanie danych telemetrycznych na obraz transmitowany z multikoptera z zestawem transmisji wideo 5.8GHz DJI.

Pozwala wyświetlić w czasie rzeczywistem wiele informacji o stanie lotu i multikopterze, takie jak: stan baterii,  ilość satelit, współrzędne platformy, wysokość, pobór napięcia etc. Wszystkie te dane są nałożone na obraz monitora i mogą być zapisane jako log z lotu.

Specyfikacja techniczna:
Sygnał wyjścia/wejścia: PAL/NTSC
Waga: 56g
Napięcie: 3S~6S

 

Cechy:

Kompatybilny z profesjonalnym systemem kontroli lotu A2.
Dokładne dane lotu w czasie rzeczywistym i superpozycji sygnału wideo
Wsparcie podwójnego źródła sygnału wideo, przełączalne w czasie lotu.
Obsługa 2 źródeł sygnału wideo: PAL lub NTSC, tryb, który może być wybrany zdalnie przez aparaturę RC. Dzięki temu pilot może ustawić jedno źródło anteny dla kamery, a drugie dla FPV, co zapewni wygodę podczas nagrywania materiału wideo.
Bezpłatna możliwość aktualizacji Online za pomocą USB
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie Assistant
Funkcja LOG lotu


WIĘCEJ ONFORMACJI TUTAJ


DATA%20LINK%202,4G.jpgDatalink umożliwia połączenie komputera lub iPAD'a z multikopterem. Umożliwia to kontrolowanie lotu oraz zaprogramowanie punktów lotu na mapie po których będzie się nasz multikopter poruszał.

Wspiera on takie systemy kontroli jak: DJI NAZA Phantom 2, NAZA-M V2, A2, Wookong-M. .

Obsługiwane urządzenia: wszystkie iPad'y pracujące na iOS 6 i wyższe z Bluetooth 4.0 (iPad 3, iPAD mini, iPAD Air), Komputer z systemem windows.
WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ

Zawartość pakietu

Niższa cena!
WYSYŁKA DO 24H

1 x

399,00 zł 499,00 zł
WYSYŁKA DO 24H

1 x

749,00 zł
Niższa cena!
TOWAR NA ZAMÓWIENIE

1 x

Kompatybilność: S800, S900, S1000 i inne, iOSD Mini i MARK II, Lightbridge, Lightbridge 2, Zenmuse Z15, DataLink 2.4GHz, Futaba, RadioLink
2 499,00 zł 2 999,00 zł

PowiązaneProdukty