Inspire 1 Raw + Focus + Rączka Osmo + Adapter Zenmuse X5
Inspire 1 Raw + Focus + Rączka Osmo + Adapter Zenmuse X5
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij

Inspire 1 Raw + Focus + Rączka Osmo + Adapter Zenmuse X5

przy zakupie drona

WYSYŁKA DO 5 DNI

31 499,00 zł

zamiast 31 945,01 zł

Inspire 1 Raw + Focus + Rączka Osmo + Adapter Zenmuse X5

8239.jpg

ZAAWANSOWANA PLATFORMA, GOTOWA DO LOTU

Inspire 1 Raw to najbardziej zaawansowany, kompletny quadcopter DJI. Wyobraź sobie, że przyszłość jest w twoich rękach. Inspire 1 Pro został zaprojektowany jako potężna platforma o lekkiej wadze, zapewniająca stabilność jakiej potrzebujesz do filmowania z powietrza. 

Wyposażony został we wszystkie najnowsze technologie które zostały zaprezentowane przez DJI.inspire%201%20pro.pngAERODYNAMICZNY DESIGN - NOWY GIMBAL

Ramiona z włókna węglowego (Carbon) dostarczają wysoką stabilność podczas manewrów w powietrzu, a ponadto mogą zostać złożone jednym kliknięciem co poszerza kąt widzenia kamery. Pełen zakres obrotu gimbala w 360° bez wchodzenia podwozia w kadr, daje możliwość wykonywania pięknych ujęć i nagrań.
6848.jpgNOWA KAMERA 4K WRAZ Z GIMBALEM

Poznaj X5R jest to kolejna kamera z serii ZENMUSE wykonana specjalnie do fotogfrafii lotniczej oraz kinematografii, przynoszący niezrównaną jakość obrazu z 3-osiową stabilizacją. Zaprojektowana do pracy z platformą DJI Inspire 1.
Kamera została wyposażona w potężny przetwornik, który jest zdolny do nagrywania w jakości 4K w bezstratnym profesjonalnym formacie 4K CinemaDNG (RAW) z prędkościa do 25 klatek na sekundę oraz na wykonywanie zdjęć 16MP. Dane można zapisać na karcię pamięci microSD lub dysku SSD

Gimbal może być z łatwością zdemontowany z platformy do bezpieczniejszego transportu, czy też przyszłych aktualizacji.

Wsparcie obiektywów: 
DJI MFT 15mm f / 1.7 ASPH
Panasonic Lumix 15mm f / 1,7
Olympus M. ED 12mm f / 2.0
Olympus M.Zuiko 17mm f / 1.8
Olympus M.Zuiko ED 14-42mm f / 3.5-5.6 EZ (tylko fotografia), 
Olympus M.Zuiko 25mm F1.8
Olympus M.Zuiko 45mm F1.8 (tylko fotografia) 

ZENMUSE X5R wykonuje bezstratne materiały filmowe w 4K w formacie RAW oraz krystalicznie czyste 16 megapikselowe zdjęcia. Żadna inna dedykowana kamera nie da tego samego poziomu szczegółowości w każdej klatce i zdjęciu.

X5R.jpg


Inspire_3.jpgBEZPRZEWODOWY PRZEKAZ OBRAZU HD 

Platforma wyposażona jest w technologię Lighbridge - podgląd w czasie rzeczywistym z platformy w rozdzielczości HD 720p na urządzeniu mobilnym (smartfon), daje doskonały przekaz tego, co widzi kamera.

Obraz może być przesłany nawet do 2km.
Inspire_4.jpg

STEROWANIE W 2 OSOBY

Dla jeszcze większej precyzji polecamy zainwestowanie w drugą aparaturę i latanie z przyjacielem. Jedna osoba spokojnie pilotuje platformę, a druga steruje gimbalem. Każdy użytkownik może mieć swój własny ekran, by widzieć co jest kręcone. Pracując w parze łatwiej kadrować i wykonywać ujęcia zgodne z wyobrażeniami.
Inspire_5.jpg

ŁATWOŚĆ PILOTAŻU

Nawet jeśli nigdy wcześniej nie latałeś, startowanie i lądowania jest łatwe i bezpieczne. Wystarczy przycisnąć jeden przycisk aby Inspire 1 wystartował i przekształcił się w platformę gotową do rozpoczęcia filmowania. Po ponownym kliknięciu, kopter przechodzi w tryb lądowania. Gdy GPS jest dostępny, włącza się funkcja Dynamicznego Punktu Bazowego, który jest automatycznie co chwilę zapisywany, więc platforma zawsze wie, gdzie jesteś, nawet jeśli się poruszasz. Kiedy chcesz wrócić lub w przypadku zagrożenia wie dokładnie, gdzie się udać i wylądować bezpiecznie.

 


Inspire_6.jpgSYSTEM POZYCJONOWANIA

Latanie wewnątrz budynku zawsze było testem umiejętności dla pilota. Nowa technologia DJI Optical Flow używa specjalnie zaprojektowanej kamery oraz fal dźwiękowych by ułatwić pilotowanie w zamkniętych przestrzeniach. Ta technologia pozwala Inspire 1 utrzymywać pozycję i odpowiada na twoje komendy nawet gdy GPS jest niedostępny. Inspire_7.jpgINTELIGENTNY SYSTEM ZASILANIA

W pełni zintegrowany inteligentny akumulator. W czasie lotu wskaźnik naładowania baterii wyświetlany jest na ekranie, przez co wiesz ile możesz jeszcze latać.

Zaawansowane algorytmy obliczają odległość platformy oraz szacowny czas powrotu do domu, z powiadomieniem kiedy nadszedł na to czas.

Wszystko to pomaga w korzystaniu z Inspiro 1 w zgodzie z oczekiwaniami.Inspire_8.jpgNOWA APARATURA Z WBUDOWANYMI PORTAMI

Posiądź absolutną kontrolę nad platformą poprzez najbardziej wyrafinowaną Aparaturę do tej pory. Została wyposażona w specjalny przycisk do zdjęć i nagrywania, pokrętło do sterowania Gimbalem, zintegrowany akumulator i więcej..

Posiada również wbudowane porty MiniHDMI i USB pozwalające podłączyć kompatybilne z urządzeniem telefony (smartfony) lub ekrany.


Inspire_9.jpgW PEŁNI FUNKCJONALNY Z APLIKACJAMI

Z łatwością możesz zainstalować aplikacje na swój telefon (smartfon), czy też tablet i widzieć podgląd z kamerki podczas latania oraz kontrolować ustawieniami aparatu i lotu.

Kliknij w obrazek poniżej aby pobrać aplikację na android
INSPIRE_1_APP.jpgINSPIRE_1_MOTOR.jpg

POTĘŻNY UKŁAD NAPĘDOWY

Unikalny układ wśrów wszystkich platform latających. Ponownie zaprojektowany i zbudowany system do obsługi zaawansowanych lotów, zwiększający wydajność i niezawodność.


Zastosowano nowe 13 calowe śmigła zaprojektowane przez DJI jako Z-Blade. Zapewniają doskonałe osiągi z wiekszą stabilnością.


tryb_reczny.png

TRYB RĘCZNY

Zmiana wszystkich ustawień aparatu, w tym ISO, balansu bieli, ekspozycji, zapewnia, że każde ujęcie będzie wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.


map_rad.png

MAPA I RADAR NA ŻYWO

Zobacz dokładnie gdzie Inspire 1 jest na mapie. Mapa może być powiększona w razie potrzeby i pokazuje swój najnowszy tor lotu.


dyn_pk_zb.png

DYNAMICZNY PUNKT BAZOWY

Gdy sygnał GPS jest dostępny na pilocie, Punkt Bazowy jest dynamicznie zapisywany. To staje się przydatne podczas podróży w samochodzie lub na łodzi pozwalając na powrót do domu, czyli zawsze tam gdzie znajduje się operator. Wiele konfiguracji są dostępnych poprzez funkcję Dynamicznego Punktu Bazowego.


auto_start.png

AUTO-START I LĄDOWANIE

Start i lądowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, korzystanie z obu funkcji odbywa się prostu z ekranu. Dotknij raz do startu i twój Inspire 1 będzie wystartuje i przekształci się w gotowy do rozpoczęcia filmowania. Aby przejść w tryb automatycznego lądowania wystarczy kliknąć ponownie.


telem.png

TELEMETRIA

Wszystkie informacje potrzebne do bezpiecznego lotu są dostęne bezpośrednio na monitorze. Wysokość, prędkość lotu, odległość, itd.


dost_zdal.png

DOSTOSOWANIE STEROWANIA ZDALNEGO

Istnieje możliwość dostosowania przycisków do indywidualnych potrzeb.


Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi (smarfony i tablety):

iOS WERSJA 7.1 i nowsze:  iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPad Air 2, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Mini 2, iPad 4 i inne o podobnych parametrach.
Android 4.1.2 i nowszy: Samsung Note 4, Samsung Note 3, Samsung S5, Sony Z3 EXPERIA i inne o podobnych parametrach.


7340.jpgDJI FOCUS

DJI Focus jest to urządzenie pozwalające na bezprzwodową regulację ostrości obiektywu z dokładnością do ± 0,02°. Kompatybilny jest z gimbalami DJI Zenmuse X5.

Komunikuje się z gimbalem bez użycia zewnętrznego silnika.

Użyj kabla CAN-Bus do podłączenia z nadajnikiem radiowym.

Zestaw rączka - Osmo6898.jpg

Rączka kompatybilne z gimbal kamerą X3, w przyszłości również z X5 lub X5R. Uchwyt w połaczeniu z gimbal kamerą przynosi zaawansowany system stabilizacji obrazu, który pozwala tworzyć ostre i stabilne materiały filmowe w dowolnym miejscu i czasie.


8510.jpg


Adapter Osmo X5

Adapter Osmo X5 umożliwia montaż kamery Zenmuse X5 z uchwytem Osmo. 
Zapewnia również port komunikacyjny dla DJI FOKUS do kontrolowania przysłony i ostrości.

Zestaw zawiera:

Platforma Inspire 1
Gimbal ZENMUSE X5R
Obiektyw DJI MFT 15mm f/1.7 ASPH
Osłona obiektywu
2x Nadajnik Radiowy DJI Inspire 1
2x Uchwyt na urządzenie mobilne
Dysk SSD (512GB)
Czytnik SSD X5R
Zestaw zapasowych 13" śmigieł
Inteligentny akumulator TB47 - LiPo 6S 4500mAh
Inteligentna ładowarka 100W 26,3V
Przewód do ładowarki od aparatury 
Okablowanie (USB)
Szelki do nadajnika
Karta pamięci 16GB
Walizka
FOCUS
Zestaw rączka Osmo
Adapter Osmo
Podstawka Osmo


Gwarancja:

Rama - brak gwarancji
Gimbal kamera - 12 miesięcy
Bateria - 6 miesięcy lub 200 ładowań
Cała jednostka (poza gimbalem i baterią) - 12 miesięcy lub 200 godzin
Śmigła - brak gwarancji

Zawartość pakietu

DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: Gimbal kamera: X3, X3 zoom, przy zastosowaniu adaptera z X5/X5R Przy odbiorze osobistym wyważenie pod aparat/kamerę GRATIS!!!
1 299,00 zł
WYSYŁKA DO 5 DNI

1 x

Kompatybilność: Inspire 1 PRO/RAW, Matrice 100, Osmo PRO/RAW
3 999,00 zł
DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: wszystkie modele Osmo
49,00 zł
DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: Osmo PRO i RAW
449,00 zł
DOSTĘPNY

1 x

Kompatybilność: Osmo PRO/RAW
150,00 zł