Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock
 Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
 Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock  Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock  Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock  Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock

Rzep Samoprzylepny 3M Dual Lock

Cena za 1mb

WYSYŁKA DO 24H

30,00 zł

Samoprzylepne rzepy przemysłowe 3M™ Dual Lock™
Cena za 1mb 

Szybszy montaż elementów, mocne połączenie oraz estetyczna powierzchnia? Z samoprzylepnymi rzepami przemysłowymi 3M™ Dual Lock™ to możliwe. Produkt firmy 3M stanowi alternatywę dla śrub, wkrętów, zatrzasków i innych tradycyjnych metod łączenia elementów. Rzepy Dual Lock™ mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez producentów przemysłowych, jak i klientów indywidualnych, w szczególności modelaży do połączeń ruznego typu ( montaż bateri , odbiorników radiowych , kontrolki LED ,itd.)

Samoprzylepne rzepy przemysłowe 3M™ Dual Lock™ to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przemyśle, gdy zachodzi potrzeba wykonania mocnego połączenia z jednoczesnym zapewnieniem okresowego demontażu połączonych elementów (np. panele, osłony czy pokrywy) lub tymczasowego mocowania (np. czasowe oznakowanie lub montaż elementów). Rzepy 3M™ Dual Lock™ w wersji z klejem akrylowym typy VHB™ są również niezastąpione do mocowania różnego rodzaju akcesoriów audio i elektroniki w samochodach np. zestawów CB radia lub taksometrów. Co ważne, w przypadku stosowania rzepów na powierzchniach narażonych na działanie słońca, klej akrylowy typu VHB™ jest odporny na działanie wysokiej temperatury do jakiej nagrzewa się wnętrze pojazdu oraz nie degraduje się pod wpływem promieniowania UV.

779.jpg