System pozycjonowania DJI D-RTK GNSS
System pozycjonowania DJI D-RTK GNSS
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij

System pozycjonowania DJI D-RTK GNSS

Kompatybilność: Kontroler lotu DJI A3

DJI

System pozycjonowania DJI D-RTK GNSS


Zoptymalizowana dokładność | Całkowita niezawodność


D-RTK GNSS to wysoce precyzyjny system nawigacyjny i pozycjonujący specjalnie zaprojektowany dla kontrolerów lotu DJI A3. Dzięki użyciu zaawansowanej technologii, zapewnia super dokładne pozycjonowanie 3D z centymetrową precyzją.
Ta poprawiona dokładność, w stosunku do tradycyjnego barometru, kompasu i systemu GPS sprawia, że D-RTK jest zasadniczy dla użytku prywatnych, przemysłowych i naukowych zastosowań, gdzie precyzja jest konieczna.


PRECYZYJNE POZYCJONOWANIE

Precyzyjne pozycjonowanie z dokładnością do centymetra, wertykalnie i horyzontalnie, jest możliwe, dzięki zastosowaniu wielu różnych, zaawansowanych technologii.
Niezwykła dokładność pozwala na tworzenie powtarzalnych ścieżek lotu, zapewniających wiarygodne dane wizualne, które są niezbędne dla prywatnych i przemysłowych zastosowań.


DOKŁADNA KONTROLA WYSOKOŚCI

Barometry, często znajdowane w systemach UAS, mogą z powodu rozbieżności wysokości przy zetknięciu ze zmianami w przepływie powietrza występującymi np. podczas startu, hamowania lub po długim locie.
Wpływa to na lot i może powodować dostarczenie błędnych danych uniemożliwiających pracę. Precyzyjne obliczenia D-RTK minimalizują odchylenia od pozycji do dwóch centymetrów, przez co eliminują zakłócenia mogące wpłynąć na działanie.


WŁAŚCIWA POZYCJA

Dwie anteny zapewniają określenie właściwej pozycji i są stanowczo bardziej precyzyjne w porównaniu z sensorami z jednym kompasem.
Dzięki zlikwidowaniu konieczności korzystania z kompasu, cały system jest odporny na zakłócenia magnetyczne, generowane np. przez metalowe struktury czy linie wysokiego napięcia . Pozwala to na funkcjonowanie w otoczeniu niedostępnym dla innych statków powietrznych.


KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE


Zaprojektowany specjalnie dla współpracy z kontrolerem lotu A3 poprzez transmisję wi-fi dzięki Datalink PRO, D-RTK zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla wielu różnych zastosowań. Wsparcie DJI GO oraz DJI Assistant 2 pozwala na bezprzewodowe połączenie ze Stacją Naziemną 


Specyfikacja:

Dokładność pozycjonowania: Pozioma: 1cm + 1ppm, Pionowa: 2cm + 1ppm

Dokładność orientacji: (0,2/R)° R jest odległością bazową (odległość pomiędzy dwoma antenami Air System) w metrach

Wartość skuteczna (RMS): 0,03 m/s

Używane częstotliwości GPS: 

Wersja globalna: GPS L1&L2, GLONASS F1&F2

Wersja Azja-Pacyfik: GPS L1&L2, BEIDOU B1&B2

Interfejs: CAN, UART, USB

Napięcie wejściowe: 3s - 12S (12V do 52V)

Pobór mocy: 5,2W

Pobór prądu: 0.45A (przy 12 V)

Wymiary: 112,3mm x 63mm x 18,6mm

Waga: 139,5g

Temperatura pracy: od 0° do 45 °C

Temperatura przechowywania: -40° C do 85° C