Care Refresh - Mavic
Care Refresh - Mavic
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

Care Refresh - Mavic Pro

Wersja elektroniczna

WYSYŁKA DO 24H

515,00 zł

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh jest efektywną, wszechstronną gwarancją dla Twojego produktu, oferującą Ci bezpieczeństwo drona podczas lotu. Pozwala dwukrotnie wymienić drona na nowego lub prawie jak nowego za niewielką opłatą (99 euro + 23% VAT za pierwszą wymianę i 139 euro + 23% VAT za drugą wymianę). Usługa skierowane jest tylko dla produktów zupełnie nowych i nieaktywowanych lub aktywowanych mniej niż 48 godzin temu.  Działa tylko przez pierwszy rok (12 miesięcy). 


 

ZALANIE

Zawsze marzyłeś o zrobieniu pięknych zdjęć lecąc nad jeziorem, morzem lub oceanem, ale bałeś się o swoje urządzenie? DJI Care Refresh pokrywa również uszkodzenia spowodowane zalaniem lub wpadnięciem do wody twojego Mavica Pro, zatem lataj bez obaw. Wymiana jednostki w przypadku zalania/utopienia podczas normalnego użytkowania.

 


Kompleksowa ochrona

Za nie wielką odpłatą DJI Care Refresh oferuje dwukrotną wymianę jednostki. Zamiana na nowy lub jak nowy pod względem wydajności i niezawodności.

SZYBKIE WSPACIE

Użytkownicy z ochroną DJI Care Refresh są traktowani priorytetowo, dzięki czemu czas oczekiwania na wymianę drona zostaje zredukowany do minimum. Co więcej, użytkownicy posiadają przywileje VIP także podczas kontaktu z pomocą techniczną DJI, więc wystarczy jeden telefon, aby szybko uzyskać odpowiedź na dowolne pytanie.


Darmowe koszty transportu

Wystarczy dostarczyć sprzęt do sklepu w którym została zakupiona usługa, reszte kosztów pokrywa DJI.
AKTYWACJA

Po zakupie karty DJI Care Refresh, użytkownik przechodzi na stronę DJI i aktywuje ubezpieczenie, podając numer karty i numer seryjny drona, do którego ochrona ma zostać przypisana. Zastrzeżeniem jest, że aktywacja musi nastąpić nie później niż w ciągu 48 godzin od aktywacji Mavica Pro.


 

scenariusz


PROCES SERWISOWY

1. Użytkownik zgłasza usterkę i wysyła Mavica Pro do serwisu DJI z adnotacją, że posiada DJI Care Refresh.
2. Użytkownik dostaje wycenę naprawy i na tej podstawie decyduje czy chce dokonać naprawy/wymiany odpłatnie bądź przez DJI Care Refresh.
3. Po wybraniu opcji DJI Care Refresh, użytkownik uiszcza opłatę w wysokości 99 euro (netto) za pierwszą wymianę lub 139 euro (netto) za drugą wymianę i dostaje nowy produkt bądź nowe części zamienne tzn. gimbala, kamerę, śmigła.
4. Wymieniony produkt zostaje priorytetowo dostarczony do użytkownika z darmową wysyłką.


Zastrzeżenia

DJI Care Refresh nie obejmuje:
1) Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów.
2) Kradzieży lub porzucenia produktu.
3) Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych.
4) Nadajnika, akcesoriów dodatkowych.
5) Rozmyślnej utraty drona.
6) Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu.
7) Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych.
8) Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh.
9) Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów.
10) Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki.
11) Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

PowiązaneProdukty