Obniżka!
Yuneec Breeze 4K
Yuneec Breeze 4K
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K Yuneec Breeze 4K

Yuneec Breeze 4K - SUPER PROMOCJA!

Dron Selfie

WYSYŁKA DO 48H

1 299,00 zł

1 499,00 zł

-200,00 zł

Yuneec Breeze 4K - dron selfie

Breeze to prawdziwa rewolucja w świecie dronów. Jest to pierwszy na świecie dron selfie, który możesz zabrać ze sobą wszędzie aby uwiecznić najważniejsze chwile. Breeze jest kompaktowych rozmiarów, przekątna to zaledwie 24 cm a waga to niecałe 400 g, jest to najmniejszy dron na świecie, który posiada funkcję nagrywania wideo w jakości 4K, podgląd na żywo, oraz z którego lot jest wspomagany poprzez system GPS oraz IPS.


Ultra wysoka jakość (UHD)

Breeze wyposażony został w kamerę pozwalającą na nagrywanie materiałów w jakości Ultra HD (4K), dzięki tak wysokiej rozdzielczości każdy moment będzie szczególny i szczegółowy. Dodatkowo chipset umbrella zapewnia najwyższą jakość nagrań oraz zdjęć. Ponadto dron posiada elektroniczną stabilizację obrazu, matrycę CMOS o rozdzielczości 13 MPx, szeroki 117 st. kąt widzenia oraz różne tryby balansu bieli. 


Wiele możliwości

Model Breeze nie potrzebuje osobnej aparatury aby nim sterować, jedyne czego potrzebujesz to smartfon/tablet z systemem iOS lub Android. Bezpłatna aplikacja Breeze Cam pozwala na wygodne i intuicyjne sterowanie dronem a dzięki wielu trybom lotu dron może latać i nagrywać materiały praktycznie bez Twojej pomocy. Aplikacja posiada do dyspozycji 5 trybów lotu. 

Pierwszy tryb - Pilot, pozwala na pełną kontrolę nad dronem, a dzięki wygodnym joystickom oraz suwakowi kąta nachylenia kamery, lot dronem jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny.

Drugi tryb - Selfie, pozwala proste wykonanie zdjęć typu selfie lub materiału wideo. Wystarczy, że ustalisz pozycję drona poprzez suwak wysokości i odległości, a resztę za Ciebie wykona Breeze.

Trzeci tryb - Orbit, umożliwia dronowi lot dookoła Ciebie lub wokół innych obiektów, wystarczy że ustawisz drona na pozycji w której chcesz aby wystartował i naciśniesz przycisk, a Breeze zacznie wykonywać lot w okręgu. Dodatkowo możesz wybrać w którą stronę ma zacząć (zgodnie ze wskazówkami zegara lub na odwrót) Ponadto możesz zatrzymać lot w dowolnym momencie wykonywanego okrążenia.

Czwarty tryb - Journey, za pomocą ustawień kąta nachylenia kamery Breeze ustala plan lotu, a gdy naciśniesz przycisk start to dron odlatuje od Ciebie po czym powraca.

Piąty tryb - Follow Me, to wyjątkowo przydatny tryb lotu dla osób aktywnych. Wystarczy, że odlecisz dronem na wybraną przez siebie odległość i po wciśnięciu przycisku start, Breeze zacznie Cię śledzić gdziekolwiek pójdziesz.

Tryb - Return Home, gdy akumulator jest bliski rozładowaniu lub gdy chcesz zakończyć lot, wystarczy, że naciśniesz przycisk return home, a Breeze wróci do Ciebie i delikatnie wyląduje.


Bezpieczeństwo

Maksymalne bezpieczeństwo podczas lotu zapewnia wbudowane czujniki IPS oraz nadajnik GPS. Lot wewnątrz budynków jest nadzorowany poprzez czujniki IPS (indoor positioning system, z kolei lot na zewnątrz nadzorowany jest poprzez system GPS. Ponadto gdy akumulator jest bliski rozładowania wystarczy nacisnąć przycisk return home aby bron sam wrócił i wylądował. Oprócz powrotu model także sam startuje, wystarczy, że naciśniesz przycisk start. Aby latać Breeze nie jest wymagana żadne doświadczenie z dronami, pełna stabilizacja sprawia, że już Twój pierwszy lot będzie płynny i przyjemny. W zestawie znajduje się także osłona na śmigła która chroni je przed przypadkowym uszkodzeniem.

 Wszystko w jednym

Selfiestick - za krótki, kamera - za mały kąt widzenia , aparat - zbyt mało mobilny,  - Breeze eliminuje wszystkie wady tych urządzeń i sprawia, że uwiecznianie niezapomnianych chwil jest jeszcze prostsze. Breeze przyda się podczas wakacyjnego wypadu, podczas spotkań z przyjaciółmi, na imprezie, podczas pokonywania sportowych wyzwań i w wielu innych sytuacjach.

Podziel się chwilą

Aplikacja Breeze Cam nie tylko pozwala na wygodne i łatwe sterowanie dronem, ale także na dzielenie się ze znajomymi swoimi wyjątkowymi chwilami. Wszystkie wykonane zdjęcia i filmy możesz natychmiast udostępnić na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Youtubie, lub poprzez aplikację WhatsApp.

Łatwy i bezpieczny transport 

Niewielkich wymiarów opakowanie ułatwia transport modelu. W opakowaniu zmieści się dron wraz z kompletnym wyposażeniem oraz akcesoriami. Opakowanie jest wykonane z solidnych materiałów, także nie musisz się obawiać o uszkodzenia powstałe w wyniku transportu. 
DRON

Czas lotu12 minut
Akumulator3S 11,1 V 1150 mAh LiPo
Wymiary (bez osłony)196 x 196 x 65 mm
Wymiary (z osłoną)327 x 327 x 65 mm
Maksymalny zasięg100 m
Szybkość obrotu85°/s
SilnikiBezszczotkowe 4 x 2206 kV
Maksymalna prędkość wznoszenia1 m/s
Maksymalna prędkość5 m/s
PozycjonowanieOptyczne + GPS
Pamięć wewnętrzna16 GB

KAMERA

Zakres ruchu0 - 90 stopni
Czujnik1/3.06 CMOS
Efektywne pixele13 MPx
StabilizacjaElektroniczna
Tryby wideoUltra HD (4K): 3840 x 2160 / 30 kl/s (480p 30 kl/s - podgląd)
1080p HD: 1920 x 1080 / 30 kl/s + stabilizacja (720p - podgląd)
720p HD: 1280 x 720 / 60 kl/s + stabilizacja (720p 30 kl/s - podgląd)
Rozdzielczość zdjęć4K 4160 x 3120 (13 MPx)
Format zdjęćJPEG
Tryby widokuNaturalny / Saturacja / RAW / Noc
Kąt widzenia117 stopni
Ekspozycja-2.0 - 2.0
Prędkość migawki1/30 - 1/8000 s
Balans bieliAuto / Sunny / Sunrise / Sunset / Cloudy / Glowing / Tungsten light / Wyłączony

APLIKACJA

Częstotliwość5 GHz WiFi
DostępnośćApp Store / Google Play
System operacyjnyiOS 8.0 lub wyżej / Andoird 4.2.2 lub wyżej
Zasięg100 m
JęzykAngielski

Dron Breeze
Śmigła (2 komplety) + osłona
Akumulator
Ładowarka
Pudełko do transportu