SanDisk 64GB U3 Extreme Plus microSDXC
SanDisk 64GB U3 Extreme Plus microSDXC
Najedź na zdjęcie, lub kliknij

Karta Pamięci SanDisk Extreme ACTION microSDHC 64GB UHS-I U3 4K

WYSYŁKA DO 24H

199,00 zł

KARTA PAMIĘCI SANDISK EXTREME ACTION MICROSDHC 64GB 90M/S UHS-I U3 4K

Ekstremalna pamięć zwiększająca wydajność kamer sportowych 

- Stworzone pod kątem pracy w ekstremalnych warunkach; odporne na działanie skrajnych temperatur, wody, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego. 
- Wysoka wydajność umożliwia nagrywanie i odtwarzanie nagrań w rozdzielczości 4K Ultra HD i Full HD. 
- Zgodne z wymaganiami nowego standardu UHS Speed Class 3 (U3) 
- Prędkość odczytu do 90 MB/s i zapisu do 40 MB/s
- Dostępne wersje o pojemności 32 GB i 64 GB oferujące więcej miejsca na uwiecznienie mrożących krew w żyłach chwil

Pełny opis produktu

Te szybkie karty o wysokiej wydajności, teraz zgodne ze standardem UHS Speed Class 3 (U3), stanowią idealne dopełnienie kamer sportowych, umożliwiając uwiecznienie i udostępnianie pełnych napięcia momentów.
Dzięki prędkości odczytu/zapisu do 90 MB/s / 40 MB/s karty pamięci SanDisk Extreme microSD UHS-I umożliwiają szybkie przechwytywanie i odtwarzanie nagrań w rozdzielczości Full HD (1920 × 1080p) oraz 4K Ultra HD (3840 × 2160p) ukazujących najodważniejsze wyczyny w niezwykłej jakości i formacie kompatybilnym z najnowszymi telewizorami oraz monitorami 4K.
Udostępniaj mrożące krew w żyłach momenty tuż po złapaniu oddechu dzięki sprzedawanemu w komplecie adapterowi SD, który umożliwia przenoszenie nagrań na tablet z systemem Android lub komputer. Karty SanDisk słyną z wytrzymałości na ekstremalne warunki otoczenia dlatego można być pewnym, że zapisane na nich nagrania będą gotowe do udostępnienia po zakończeniu wyprawy.

Funkcje i zalety

 • Ekstremalna prędkość zapisu pozwalająca na przechwycenie akcji z prędkością do 40 MB/s
 • Ekstremalnie wysokie prędkości transferu danych (do 90 MB/s)
 • Odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, promieniowania rentgenowskiego oraz wstrząsów
 • Klasa prędkości UHS Speed Class 3 (U3) umożliwiająca nagrywanie w rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 × 2160p) i Full HD (1920 × 1080p)
 • Class 10 / U3
 • Wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszego interfejsu o wysokiej szybkości UHS-I
 • Dożywotnia gwarancja

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenie

Odpowiednia karta do Twojej kamery sportowej 
Trening, plan, sprzęt - sporty ekstremalne wymagają dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Aby uwiecznić wyczyny z unikalnej perspektywy, potrzebna jest odpowiednia kamera oraz karta pamięci. Karty SanDisk Extreme microSD UHS-I charakteryzują się prędkością, pojemnością, wytrzymałością i jakością wymaganą, by przechwycić Twoje perypetie w znakomitej jakości nawet, gdy Tobie zdarzy się zamknąć oczy na dużej wysokości. Dostępne w wersjach o pojemności 32 GB i 64 GB.

Stworzone pod kątem użycia w ekstremalnych warunkach 
Przygoda może ponieść Cię na pustynię lub pod wodę - ekstremalne wyczyny wiążą się z ekstremalnymi warunkami otoczenia. Karty pamięci SanDisk microSDzostały stworzone i przetestowane pod kątem wyzwań napotykanych w trakcie wypraw - są odporne na działanie wody, skrajnych temperatur, wstrząsów, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz odpowiedniego momentu na uwiecznienie tych mrożących krew w żyłach momentów. Fotografowie z całego świata zaufali SanDisk

Prędkość wymagana, aby pomknąć na przód 
To co najlepsze dzieje się w okamgnieniu. Dzięki klasie prędkości UHS Speed Class 3 rating i prędkościom zapisu/odczytu do 90 MB/s / 40 MB/s nasze karty pamięci oferują szybkość wymaganą, aby uchwycić każdy szczegół podczas poszukiwania przygód i przenosić pliki pomiędzy urządzeniami bez zbędnego oczekiwania. Podejście próbne nie zawsze jest możliwe - warto skorzystać z karty oferującej odpowiednią wydajność.
Uchwyć mrożące krew w żyłach momenty w rozdzielczości 4K Ultra HD
Karty pamięci 4K Ultra HD ready umożliwiają zapisywanie nagrań będących czymś więcej niż tylko ruchomym obrazem. Momentów uchwyconych w rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 × 2160p) nie ogląda się jak zwykłe filmy - te chwile przeżywa się na nowo. Twoje ekstremalne wyczyny będą się znakomicie prezentować na największych i najnowocześniejszych telewizorach oraz monitorach 4K Ultra HD, a znajomi będą pod wrażeniem Twojej odwagi i zdjęć.

 • Dane techniczne
 • Format: microSDHC (32 GB), microSDXC (64 GB) 
 • Dostępne pojemności: 32 GB, 64 GB 
 • Wydajność/prędkość:odczyt do 90 MB/s; zapis do 40 MB/s 
 • Wymiary karty: 15 mm × 11 mm × 1,0 mm 
 • Temperatura działania: -25 C do 85 C 
 • Temperatura przechowywania: -40 C do 85 C 
 • Kompatybilność: kompatybilne z urządzeniami wspierającymi standard microSDHC, microSDXC, microSDHC UHS-I i microSDXC UHS-I 
 • Oferta na ściągnięcie oprogramowania do odzyskiwania danych RescuePRO4

  Zaufaj SanDisk
  Wszystkie produkty SanDisk zostały wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane. Możesz zaufać wyjątkowej jakości, wydajności i niezawodności każdego produktu SanDisk

PowiązaneProdukty