Obniżka!
Mocowanie Monitora FPV Uchwyt naramienny
Mocowanie Monitora FPV Uchwyt naramienny
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Mocowanie Monitora FPV Uchwyt naramienny Mocowanie Monitora FPV Uchwyt naramienny

Mocowanie Monitora FPV Uchwyt naramienny

WYSYŁKA DO 5 DNI

79,00 zł

89,00 zł

-10,00 zł

Uchwyt - Mocowanie Monitora FPV 

Uchwyt%20na%20ramie%20FPV.jpg


Doskonałej jakości produkt, który wspomoże pracę każdego operatora kamery i drona. Dzięki temu mocowaniu monitora FPV otrzymasz nie ocenioną pomoc i wygodę w filmowaniu! Statyw naramienny to urządzenie służące utrzymaniu monitora na wysokośći wzroku do zastosowań profesjonalnych, jak również amatorskich.


Cechy produktu:

- Monitor mocuje się na statywie, który następnie zakładamy na naszym korpusie.
- Podpora posiada kilka rozwiązań, które pozwolą wyregulować ją w każdej płaszczyźnie.
- Konstrukcja statywu umożliwia swobodne wyprofilowanie oparcia naramiennika do kształtu barku operatora.
- Oparcie pokryte jest gładkim i miękkim materiałem przypominającym gąbkę, poprawiającym wygodę i ułatwiającym przyczepność do ubrania osoby obsługującej.
- Używanie statywu minimalizuje zmęczenie ręki i kręgosłupa operatora, a zastosowane regulacje dopasują urządzenie do każdej sylwetki.
- W zestawie znajduje się system mocowania składający się z 2 uchwytów, który umożliwia wygodne zamocowanie zarówno małych jak i większych monitorów.
- Statyw jest wyposażony w pasek pozwalający bardzo stabilne zamocowanie statywu do korpusu.
- Szelki regulujące zapewniają idealne dopasowanie do korpusu ciała. Dzięki temu przemieszczanie z monitorem nie stawia problemów w trudnych warunkach np. podczas uruchamiania drona, czy w trakcie lotu przemieszczamy sie by ujęcie było bardziej efektowne
- Statyw po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest wygodny w transporcie. Całość zapewnia wysoką wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej wagi. W komplecie znajduje się także elegancki zamszowy pokrowiec służący do przechowywania i transportu statywu.

Uwaga - Statyw pasuje do monitorów z dolnym gwintem montażowym

PowiązaneProdukty