Klawiatura - iPad PRO
Klawiatura - iPad PRO
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Klawiatura - iPad PRO Klawiatura - iPad PRO Klawiatura - iPad PRO Klawiatura - iPad PRO

Klawiatura - Apple

Kompatybilność: iPad PRO

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

999,00 zł

Klawiatura

Przedstawiamy klawiaturę Smart Keyboard do iPada Pro.

Klawiatura wciąż jest dla wielu narzędziem do efektywnej pracy, lub notowania pomysłów. Klawiatura Smart Keyboard to inne wcielenie wynalazku o blisko stupięćdziesięcioletniej historii, obmyślane na nowo dla dodania iPadowi Pro jeszcze większej wszechstronności. Uwolni Cię od przełączników, wtyczek, a nawet konieczności bezprzewodowego łączenia w parę z urządzeniem, dając pełen komfort i mobilność.

Potrzebujesz klawiatury? Rozłóż Smart Keyboard. A po użyciu złóż ją do postaci smukłej, lekkiej nakładki na iPada Pro. Smart Keyboard jest równie wytrzymała jak elegancka. Doskonale zniesie trudy codziennego użytkowania. I każdą kolejną, choćby dwudziestą trzecią wersję tekstu.

Litery i cyfry na klawiszach Smart Keyboard są te same, co zwykle, ale poza tym wszystko w niej jest zupełnie nowe. Górna warstwa klawiatury wykonana jest z arkusza wysoce wytrzymałej tkaniny o specjalnym splocie. Poszczególne klawisze są laserowo ukształtowane właśnie z tego arkusza materiału. Tkanina nadaje też klawiszom właściwą sprężystość, co eliminuje konieczność stosowania tradycyjnych mechanizmów. W rezultacie Smart Keyboard ma jedynie 4 mm grubości, a jednocześnie zapewnia dokładność, stabilność i wyczuwalny opór klawiszy, jakiego oczekujesz podczas pisania.

 

PowiązaneProdukty