Nowe
Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki
Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij
Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki Uchwyt do iPada MagConnect pod wózek inwalidzki

Uchwyt na wózek inwalidzki pod iPada

The Joy Factory

Uchwyt na wózek inwalidzki pod iPada

The Joy Factory z dumą wypuściło nową linię mocowań pod tablety przeznaczony dla użytkowników ze specjalnymi potrzebami: Mocowanie do wózków inwalidzkich. Użytkownicy będą mogli doświadczyć magii związanej z użytkowaniem technologii pomocniczej bez konieczności osłabiania wózka. Wszyscy Ci, którzy używają tabletu przez dłuższy czas, teraz mogą to robić bez większego wysiłku i w komfortowej pozycji. Uchwyt ten został stworzony zgodnie z sugestiami użytkowników. Uchwyt dostosowuję się do szerokiej gamy kątów i może być łatwo ściągnięty gdy nie jest używany.

Cechy:

- Mocowanie na wózki inwalidzkie posiada darmową personalizację i wydłużoną trzy letnią gwarancję, pasuje do płaskich powierzchni do 1 5/8” i wypukłych od 11/32”do 1 5/8”
- mocowanie wykonane z lekkiego, trwałego karbonowego materiału
- wysoce elastyczne łączenia pozwalają na rotacje 360°
- magnetyczne łączenie umożliwia szybki montaż i demontaż
PowiązaneProdukty