Obniżka!
Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice

Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice 100/600

Kompatybilność: Inspire 1, Matrice 100, Matrice 600

WYSYŁKA DO 24H

3 999,00 zł

4 199,00 zł

-200,00 zł

Gimbal kamera Z3 - Inspire 1 i Matrice 100/600

Bądź bliżej, zobacz więcej

Gdy filmujesz z powietrza, wykonanie zbliżenia obiektu oznaczało konieczność latania bliżej ale to już przeszłość. DJI Zenmuse Z3 jest zintegrowaną z kopterem kamerą wyposażoną w zoom, zbudowaną na wiodącej w swojej klasie platformie Zenmuse X3 i optymalizowaną pod kątem fotografii. 7-krotny zoom, na który składa się 3,5x zoom optyczny i 2x bezstratny zoom cyfrowy, daje ogniskową w zakresie od 22mm do 77mm, co czyni go idealnym do zastosowań przemysłowych.


 Obraz przybliżany w czasie rzeczywistym

Gdy filmujemy w najwyższej możliwej rozdzielczości, np. video 4K lub pstrykasz 12-to megapikselowe fotografie, może zostać użyty optyczny zoom, dzięki czemu obraz zostanie na żywo wyświetlony w aplikacji DJI GO. Gdy używamy rozdzielczości 1080p, możliwe jest użycie pełnego 7-miokrotnego przybliżenia bez konieczności straty jakości obrazu.

Usprawniona stabilizacja osi YAW

Gdy wykonujemy zbliżenia kamerą, najmniejsze poruszenia staje się widoczne. Stabilizację osi YAW w Z3 zapewnia dodanie specjalnie zaprojektowanego koła reakcyjnego. Działa ono w tandemie z normalnym silnikiem YAW w celu uzyskania bardziej płynnego i kontrolowanego ruchu.

Doskonała jakość obrazu

Stosując ten sam, niezmiennie wysokiej jakości sensor Sony 1/2.3 cala, który znajdziemy również w DJI Inspire 1 2.0 oraz DJI Phantom 4, zapewniamy sobie niezrównaną w tej klasie jakość zdjęć. Nieruchome fotografie możemy wykonać z rozdzielczością 12 megapikseli, podczas gdy wsparcie formatu Adobe DNG RAW zapewnia niezrównane możliwości edycji. Obraz wideo możemy nagrywać z prędkością 30 kl/s w zdumiewającym 4K.


Zastosowania


Błyskawiczna Instalacja

Latanie wraz z Zenmuse Z3 jest równie proste jak zamontowanie go do DJI Inspire 1, Matrice 100 albo Matrice 600. Po połączeniu działa on bez konieczności dalszych ustawień dzięki zintegrowanemu z tymi platformami urządzeniami Lightbridge oraz Lightbridge 2. Możliwy do osiągnięcia zasięg, dzięki tym urządzeniom, wynosi 5km dla transmisji HD. Kopter może zostać dodatkowo wyposażony w DJI SDK w celu stworzenia konkretnych protokołów automatyki, które maksymalizują jego wydajność.

Czasy lotu, dla DJI Inspire 1 sięgają 19 minut i mogą wynieść nawet 30 minut dla dwubateryjnej platformy Matrice 100 oraz 39 minut dla Matrice 600. Dłuższe czasy lotu wydłużają czas operacji, zwiększając wydajność przemysłowych i komercyjnych projektów, dostarczając fotografom dodatkowy czas aby uzyskać idealne ujęcie. 


Potężna Kontrola Aplikacji

Z3 jest ściśle zintegrowana z aplikacją DJI GO, pełniącą funkcję odtwarzania obrazu na żywo i funkcję kontroli systemów kamery. Można w niej zmieniać ustawienia kamery, zbliżać i oddalać obraz dzięki przeciągnięciu palcem, przechwytywania zdjęć i filmów i aktywowania inteligentnych trybów lotu. Zoom oraz wykonywanie zdjęć może być również sterowane z poziomu aparatury.


Specyfikacja:

Wymiary: 105×115×85 mm

Waga: 262g

Przetwornik: CMOS 1/2.3"

Efektywna liczba pikseli: 12.4M

PowiązaneProdukty