Obniżka!
Plecak Manfrotto - Osmo
Plecak Manfrotto - Osmo
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo Plecak Manfrotto - Osmo

Plecak Manfrotto (Gear-M) - Osmo, Mavic i aparat

Kompatybilność: wszystkie modele Osmo i Mavic Pro

WYSYŁKA DO 5 DNI

399,00 zł

449,00 zł

-50,00 zł

Plecak Manfrotto

Plecak Manfrotto - Gear M to pojemny ergonomiczny plecak z serii Gear Backpacks. Długi dwukierunkowy zamek błyskawiczny komory na sprzęt pozwala na szybki nieograniczony dostęp do całej zawartości. Umieszczone wewnątrz komory przegrody możesz dowolnie modyfikować dopasowując do przenoszonego wewnątrz sprzętu. Profil plecaka pozwala na spakowanie do wnętrza: Gimbala ręcznego Osmo wraz z akcesoriami, Mavica PRO lub lustrzanki z podpiętym obiektywem 70-200 mm, 2 dodatkowych obiektywów, lampy błyskowej oraz dużej ilości dodatkowego sprzętu na który przewidziano na klapie specjalny siatkowy organizer. Zewnętrzna kieszeń i pas pozwalają na podpięcie średniej wielkości statywu. 

Plecak nie utrudnia ruchów, można się z nim swobodnie przeciskać się przez tłum, podróżować komunikacją, czy korzystać z roweru. Jeden długi zamek błyskawiczny pozwala na dostęp do całej zawartości komory głównej plecaka. 

W celu lepszej ochrony przed deszczem zewnętrzny materiał torby zaimpregnowany został odpychającym cząsteczki wody środkiem. W komplecie z plecakiem otrzymasz również dodatkowo pokrowiec przeciwdeszczowy, który pozwoli nie tylko na ochronę przed większymi opadami deszczu, ale również kurzem i zabrudzeniami.

Przednia komora plecaka zmieści szereg przedmiotów potrzebnych w czasie wypraw turystycznych: płaszcz przeciwdeszczowy, kilka map, portfel telefon, notes.

Plecak spełnia standardy bagażu podręcznego. (Z powodu jednak ciągle zmieniających się standardów w ruchu lotniczym skontaktuj się przed wyjazdem ze swoim przewoźnikiem).
ProduktWalizki, plecaki, pokrowce, torby itp.

PowiązaneProdukty