Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL
Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL Klawiatura bezprzewodowa Apple MC184PL

Klawiatura bezprzewodowa MC184PL

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

399,00 zł

Klawiatura bezprzewodowa Magic Keyboard

Klawiatura bezprzewodowa Apple łączy się z komputerem Mac lub iPadem za pomocą wbudowanego interfejsu Bluetooth. Można ją zatem położyć na biurku, na kolanach lub w innym miejscu i korzystać z niej w promieniu dziewięciu metrów od docelowego urządzenia. Dzięki niewielkim rozmiarom zajmuje o 24% mniej miejsca na biurku niż jej pełnowymiarowe odpowiedniki. Niskoprofilowe, czułe klawisze oraz obudowa z anodyzowanego aluminium sprawiają, że pisanie na tej zgrabnej klawiaturze to sama przyjemność. Dodatkowe klawisze funkcyjne zapewniają szybki dostęp do różnych funkcji komputera Mac, w tym regulacji jasności ekranu i głośności, wysuwania płyt z czytnika, odtwarzania i wstrzymywania odtwarzania lub uruchamiania aplikacji Mission Control oraz Launchpadu.

Klawiatura bezprzewodowa Apple wymaga już tylko dwóch baterii AA (o jedną mniej niż poprzedni model). Ponadto zastosowanie inteligentnego systemu zarządzania energią przedłuża żywotność baterii. Nieużywana klawiatura wyłącza się bowiem automatycznie, a włącza po rozpoczęciu pisania. Jeśli z komputera nie korzysta się przez dłuższy czas, można stosownym przełącznikiem wyłączyć zasilanie klawiatury. .


Specyfikacja:

Wymiary: Wysokość: 0,41–1,09 cm, Szerokość: 27,9 cm, Głębokość: 11,49 cm
Waga: 0,231 kg
Wymagania systemowe: Komputer Mac obsługujący Bluetooth i wyposażony w system OS X 10.11 lub jego nowszą wersję


PowiązaneProdukty