Obiektyw Panasonic Lumix 15mm f/1,7
Obiektyw Panasonic Lumix 15mm f/1,7
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Obiektyw Panasonic Lumix 15mm f/1,7 Obiektyw Panasonic Lumix 15mm f/1,7

Obiektyw Panasonic Lumix 15mm f/1,7

Kompatybilność: Inspire 1 PRO i RAW oraz Osmo PRO i RAW

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

2 299,00 zł

Panasonic Lumix 15mm f/1,7

Obiektyw LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH umożliwia rejestrowanie zdjęć najwyższej jakości z efektami rozmycia dzięki dużej jasności F1,7. Renomowana marka LEICA jest gwarancją doskonałej jakości zdjęć. Nowy obiektyw składa się z 9 elementów w 7 grupach i używa 3 soczewek asferycznych. Soczewki asferyczne skutecznie eliminują aberrację sferyczną i zniekształcenia, a przy tym pozwalają zmniejszyć rozmiary obiektywu.

Nowy silnik krokowy pozwala płynnie i cicho ustawiać ostrość zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i w trakcie nagrywania filmów. Szczególnie działanie autofokusu jest znacznie lepsze niż w przypadku automatycznego ustawiania ostrości z przesunięciem fazowym w szybkim obiektywie z mniejszą wartością przysłony. Po zamontowaniu w aparacie LUMIX F można w pełni wykorzystać szybki, precyzyjny system autofokusu z detekcją kontrastu.

Obiektyw LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH jest wyposażony w pierścień przysłony i przełącznik AF/MF, co ułatwia bezpośrednią, intuicyjną obsługę. Nowoczesne, metaliczne wykończenie (także osłony) obiektywu LEICA DG SUMMILUX 15mm / F.1.7 ASPH doskonale pasuje do prestiżowej marki LEICA. Niezawodne metalowe mocowanie odznacza się trwałością niezbędną w przypadku regularnej wymiany obiektywów.

Technologia powłoki nanokrystalicznej, opracowana przez firmę Panasonic, pozwala znacznie zminimalizować odbicia światła w całym zakresie pasma widzialnego (380–780 nm) dzięki pokryciu powierzchni obiektywu powłoką o strukturze nanokrystalicznej, charakteryzującą się bardzo niskim współczynnikiem załamania światła. Dzięki temu zdjęcia są bardzo wyraźne, a efekty ducha i flary ulegają znacznemu zmniejszeniu.

Małych rozmiarów obiektyw z powłokami nanokrystalicznymi Nano Surface Coating
Mocowanie - 
micro 4/3
Ogniskowa: 15 mm (odpowiednik ogniskowej 30 mm w aparacie formatu 35 mm)
Konstrukcja optyczna: 9 elementów w 7 grupach (w tym 3 soczewki asferyczne)
Jasność: f/1,7
Min. otwór przysłony: f/16
Liczba listków przysłony: 7
Min. odległość ostrzenia: 0,2 m
Obudowa metalowa
Maks. powiększenie: ok. 0,1x (0,2 35 mm)
Stabilizacja obrazu - brak
Kąt widzenia: 72°
Średnica filtra: 46 mm
Wymiary: 57,5x 36 mm
Masa: 115 g

PowiązaneProdukty