Takyon Z420 ESC
Takyon Z420 ESC
Najedź na zdjęcie, lub kliknij
Takyon Z420 ESC Takyon Z420 ESC

Takyon Z420 ESC

On Order

59,00 zł

DJI

Takyon Z420 ESC
Specjalnie zaprojektowany Chip(SOC) i płyta modułowa w połączeniu z wydajnym i inteligentnym algorytmem kontroli silnika sprawia, że Takyon Z420 ESC to niewiarygodnie szybki i dokładny regulator sterowania silnikiem. Używając nowego programu DJI Assistant 2, skonfigurujesz w nim wszelakie parametry dla optymalizacji działania.


Integracja SOC
Specjalnie zaprojektowany SOC bez zarzutu integruje się z układem scalonym i algorytmami programowymi, dając Takyon ESC wyższą wydajność, zwiększoną precyzję, mniejszy rozmiar i wagę. Wszystko to by zmniejszyć całkowity pobór energii.

Wysoce integralny
Obsługuje sygnały wysoko obrotowych silników o częstotliwości do 500Hz i protokół oneshot125 do szybkiej reakcji w zwiększaniu mocy. Można używać go z wszelakimi bezszczotkowymi silnikami bez konieczności ręcznego strojenia, a to za sprawą kompleksowego systemu obserwacji przepływu mocy i technologii kontroli adaptacji.

Obsługa silników wysokoobrotowych
Dzięki zaawansowanym algorytmom kontroli silnika, Takyon ESC obsługuje silniki o prędkości do 280000rpm.

Wydajny system aktywnego hamowania
Takyon serii ESC obsługuje system aktywnego hamowania. Bezzałogowy statek powietrzny wyposażony w Takyon ESC może szybko hamować, manewrować zwinnie i precyzyjnie, redukując utraty mocy i poprawiając wydajność.

Ochrona silnika w czasie rzeczywistym
Zintegrowany system ochrony blokady rotora, chroni przed uszkodzeniem motora w razie zacięcia lub blokady rotora. Takyon ESC nieprzerwanie skanuje podłączony silnik w czasie rzeczywistym i wyłącza jego zasilanie gdy tylko rotor się zblokuje. To chroni system napędowy przed uszkodzeniem.

RelatedProducts