Takyon Z420 ESC
Takyon Z420 ESC
Najedź kursorem na zdjęcie, lub kliknij
Takyon Z420 ESC Takyon Z420 ESC

Takyon Z420 ESC


Takyon Z420 ESC
Specjalnie zaprojektowany Chip(SOC) i płyta modułowa w połączeniu z wydajnym i inteligentnym algorytmem kontroli silnika sprawia, że Takyon Z420 ESC to niewiarygodnie szybki i dokładny regulator sterowania silnikiem. Używając nowego programu DJI Assistant 2, skonfigurujesz w nim wszelakie parametry dla optymalizacji działania.


Integracja SOC
Specjalnie zaprojektowany SOC bez zarzutu integruje się z układem scalonym i algorytmami programowymi, dając Takyon ESC wyższą wydajność, zwiększoną precyzję, mniejszy rozmiar i wagę. Wszystko to by zmniejszyć całkowity pobór energii.

Wysoce integralny
Obsługuje sygnały wysoko obrotowych silników o częstotliwości do 500Hz i protokół oneshot125 do szybkiej reakcji w zwiększaniu mocy. Można używać go z wszelakimi bezszczotkowymi silnikami bez konieczności ręcznego strojenia, a to za sprawą kompleksowego systemu obserwacji przepływu mocy i technologii kontroli adaptacji.

Obsługa silników wysokoobrotowych
Dzięki zaawansowanym algorytmom kontroli silnika, Takyon ESC obsługuje silniki o prędkości do 280000rpm.

Wydajny system aktywnego hamowania
Takyon serii ESC obsługuje system aktywnego hamowania. Bezzałogowy statek powietrzny wyposażony w Takyon ESC może szybko hamować, manewrować zwinnie i precyzyjnie, redukując utraty mocy i poprawiając wydajność.

Ochrona silnika w czasie rzeczywistym
Zintegrowany system ochrony blokady rotora, chroni przed uszkodzeniem motora w razie zacięcia lub blokady rotora. Takyon ESC nieprzerwanie skanuje podłączony silnik w czasie rzeczywistym i wyłącza jego zasilanie gdy tylko rotor się zblokuje. To chroni system napędowy przed uszkodzeniem.